تاریخچه : داروسازی دکتر عبیدی تحت عنوان لابراتوارهای داروسازی دکتر عبیدی در سال 1325 در سه راه امین حضور تاسیس شد. اولین پروانه دارویی ایران در سال 1337برای قرص ورمیسید و به نام دکتر غلامعلی عبیدی صادر شد. پس از آن تولید شکل دارویی مایع آغاز گردید. اولین شربت خوراکی تولیدی توسط شرکت داروسازی عبیدی به نام شربت سینه پکتورین در این سال وارد بازار شد. پس از انقلاب اسلامی و با خاتمه فعالیت کارخانه های چند ملیتی، داروسازی دکتر عبیدی در زمینه اخذ پروانه داروهای جدید گام برداشت. داروسازی دکتر عبیدی طی دهه گذشته سالیانه بطور متوسط ده قلم محصول جدید تولید و به بازار عرضه نموده است. امروزه داروسازی دکتر عبیدی در زمینی به مساحت پانزده هزار متر مربع درکیلومتر 8 جاده مخصوص کرج با حدود 400 نفر پرسنل با تخصص های مختلف فعالیت می کند و با توجه به بهره گیری از مدیران کار آزموده و مجرب، پرسنل تعلیم دیده، ماشین آلات تولید مدرن، متدهای آزمایشگاهی معتبر و متخصصان سخت کوش تحقیق و توسعه، موفق به تولید و ارائه بیش از 160 محصول به بازارهای داخلی و برون مرزی گردیده است . در سال 1378 داروسازی دکتر عبیدی موفق به دریافت گواهینامه 9001 ISO در مدیریت کیفیت از BVQI انگلستان گردید ودر سال 1380 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت را به عنوان آزمایشگاه مرجع بر گزید.

مدیران این شرکت بر این باورند که کیفیت، جزئی جدایی ناپذیر از فرآیند تولید محصولات دارویی دکتر عبیدی می باشد، داروسازی دکتر عبیدی اولین تولیدکننده دارو است که تولید محصولات خود را با دستور العمل های GMP مطابقت داده است تا همچنان بر بلندای کیفیت صنعت داروسازی باقی بماند .داروسازی دکتر عبیدی در سال 1388 طی قراردادی با شرکت Sanofi – Aventisفرانسه مجوز تولید تحت لیسانس داروی Plavix را کسب کرد که این قرارداد تاکنون با اخذ مجوز تولید تحت لیسانس سایر محصولات از جمله داروهای Telfastو Stilnox ادامه یافته است.

شرکت نیکان طب ساسان نماینده انحصاری شرکت Echosens فرانسه، تنها تولید کننده دستگاه فایبرواسکن در جهان و همچنین نماینده انحصاری شرکت MarFlow سوئیس تولید کننده کلیه محصولات و لوازم Gastroenterology در ایران می باشد.

همواره تمام تلاش شرکت بر این بوده که بتواند محصولاتی با کیفیتی عالی و بالاترین استاندارد های جهانی و با قیمتی بسیار مناسب و متفاوت نسبت به شرکت های رقیب وارد و جهت تشخیص و درمان بیماران در اختیارپزشکان قرار گیرد .

کلیه محصولات و لوازم جانبی Gastroenterology دارای کیفیتی بالا و قیمتی فوق العاده مناسب و مورد تایید و مصرف مراکز معتبر کشور می باشد .

دستگاه فایبرواسکن تنها ابزار غیر تهاجمی جهت تشخیص و مانیتورینگ فیبروز کبدی است، که با استفاده از امواج اولتراسوند میزان الاستیسیته (سختی) کبد را به روش کاملا" غیر تهاجمی اندازه گیری می کند.و همچنین میزان تجمع چربی در سلول های کبدی را به طریق کاملا غیر تهاجمی اندازه گیری کرده و به صورت کمی گزارش می کند .

آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی کوجه 19 پلاک 144 طبقه 3

تلفن:88336316-021 - 09128336316 
فکس:88004101-021

www.ntsco.ir
sales-manager@ntsco.ir
a.mahdioun@gmail.com
www.echosens.com
 www.marflow.ch

شرکت توسعه تجهیزات پزشکی ایرانیان نماینده انحصاری کمپانی
s.r.o ELLA – CS در ایران  می باشد.
این کمپانی اروپایی که در جمهوری چک واقع است ، تولید کننده استنت های گوارشی می باشد ، کاملاً داخلی است و هیچ مالکیت خارجی ندارد و در حال حاظر محصولات آن در بیش از 70 کشور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. موفقیت محصولات ELLA  نشان دهنده قابلیت اطمینان و کیفیت استثنائی تولید است.این شرکت بطور پیوسته روی تحقیق و توسعه محصولات به منظور گسترش گزینه های درمانی جدید فعالیت می کند.از ویژگی های منحصر به فرد محصولات این کمپانی می توان به تولید استنت های زیست تخریب پذیر گوارشی اشاره نمود که تحولی در زمینه درمان بیماریهای گوارشی ایجاد نموده است.

این شرکت عمدتاً بر روی تولید استنت های مری، پیلور و دئودنال صفراوی و کولورکتال را طراحی و ارائه کرده است.از دیگر محصولات منحصر به فرد این کمپانی ، تولید استنت دنیش  Danis   است که برای متوقف کردن خونریزی حاد واریسال مری طراحی شده و می تواند در وضعیت اورژانس برای حفظ حیات بیمار استفاده شود.
تهران ، خیابان بهشتی ، نرسیده به قائم مقام ، پلاک ۴۰۲ ، واحد ۲۲
کد پستی : ۱۵۸۶۸۷۳۶۵۷
تلفن : ۸۸۳۱۷۸۵۰ و ۸۸۳۰۱۲۶۰

www.ttpimed.com

یان "فن آوران روژان محقق دارو" با هدف اصلییق  شناسایی  و پیش بینی نیازهای داخل  توسط گروهی از پژوهشگران در سال 1393 به ثبت رسیده است. فعالیت های اییه و تولید داروهایی با فن آوری پیشرفته و فراهم سازی زمینه تحقیقاتیی باشد.

اولین محصول ایی درمان تمام ژنوتیپ‌های هپاتیت C  طبق گایدلاین‌های اروپایی و آمرییی با یب دارویی , Daclatasvir / Sofosbuvir و عوارض دارويي نزدی  وارد بازار دارویی ایران شده است. 

محصول جدید ایی روتاف ( تنوفویر آلافناماید) مییی جدید با عوارض داروی برای درمان بیماری هپاتیت B مورد استفاده قرار میگیرد.